توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 455685
رهبری: امیدوارم در عید نوروز به همه ملت ایران خوش بگذرد
تاریخ انتشار : دوشنبه ۳۰ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۱۶
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای: امیدواریم ایام اول سال و عید نوروز ان‌شاءالله به شما و همه‌ى ملت ایران خوش بگذرد و شاد باشید و زندگى شیرینى داشته باشید.

به گزارش دفتر حفظ و نشر آثار آیت‌الله خامنه‌ای؛ حضرت آیت‌الله خامنه‌ای: «امیدواریم ایام اول سال و عید نوروز ان‌شاءالله به شما و همه‌ى ملت ایران خوش بگذرد و شاد باشید و زندگى شیرینى داشته باشید.» ۹۱/۱۲/۲۶؛ «مردم قوانین رانندگی را رعایت کنند تا در ایام شادی، برای آنان تلخکامی بوجود نیاید.» ۹۱/۱۲/۲۶؛ «نوروز برای ملت ما، عبارت است از توجّه مردم به خدا. اوّلِ تحویلِ سال که می‌شود، مردم دعا می‌خوانند، «یا محوّل الحول والاحوال» می‌گویند، آغاز سال را با یاد خدا شروع می‌کنند، توجّه خود را به خدا زیاد می‌کنند. این، ارزش است.»۷۷/۱/۱؛ «مردم نوروز را بهانه‌ای برای دید و بازدید و رفع کدورت‌ها و کینه‌ها و محبّت به یکدیگر قرار می‌دهند. این همان برادری و عطوفت اسلامی و همان صله‌ی رحم اسلام است؛ بسیار خوب است.»۷۷/۱/۱

پایگاه اطلاع رسانی KHAMENEI.IR در آستانه فرارسیدن سال ۱۳۹۶؛ بر اساس بخش‌هایی از بیانات رهبر انقلاب مجموعه پوستر «امیدوارم در عید نوروز به همه ملت ایران خوش بگذرد» را منتشر کرد.
امیدوارم در عید نوروز به همه ملت ایران خوش بگذرد
 
امیدوارم در عید نوروز به همه ملت ایران خوش بگذرد
 
امیدوارم در عید نوروز به همه ملت ایران خوش بگذرد
 
کلمات کلیدی : عید نوروز ، ملت ایران ، قوانین رانندگی ، تحویل سال ، رهبر انقلاب
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
امروز
ديروز
هفته
 
 
 
 
 
امروز
ديروز
هفته