۴۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 18553
تذکرات جدی رییس جمهور به دست اندرکاران سفرهای استانی
تاریخ انتشار : شنبه ۱۰ آذر ۱۳۸۶ ساعت ۰۹:۲۹
رییس جمهور گفت: شنیده ام بعضی مدیران که استاندار هم بین آنها بوده با مردمی که به رییس جمهور نامه نوشته اند و کارشان به آنها ارجاع شده، برخورد کرده و مردم را تهدید کرده اند، این مدیران را باید عزل کرد تا بی حرمتی به مردم پایان یابد.

به گزارش الف، دکتر احمدی نژاد که در آغاز دور دوم سفرهای استانی در جلسه ای با حضور مدیران بخش هایی مختلف برنامه ریزی و اجرایی و دست اندرکاران سفرهای استانی سخن می گفت، به نکات جالب و قابل توجهی اشاره کرد و افزود:سعی کنید هزینه اضافه نکنید. در انتخاب مکان برگزاری مراسم ها، از نظرات ائمه جمعه و استانداران استفاده کنید. نیازی نیست در بعضی شهرستان ها هتل های شهر را اشغال کنید. برای اسکان همراهان از همان مهمانسرای استانداری و ادارات کل استفاده کنید. تشریفات را کم کنید، غذای ساده بدهید. برای حفاظت به گونه ای عمل کنید که مردم مجبور نباشند دو کیلومتر راه پیاده طی کنند تا به محل سخنرانی و مراسم برسند. کاروان بزرگ راه نیندازید. اتومبیل ها با آژیر و سرعت بالا حرکت نکنند. رفتارهایی مثل پیچیدن جلوی مردم. باز کردن درب در حال حرکت این رفتارها خوب نیست.

وی اضافه کرد: از حضور مردم باید استقبال کرد. نباید از آنها فاصله گرفت. می گویم چرا مسیر را عوض کردید می گویند می خواهیم از راه خلوت برویم، از مردم دوری نکنید. مردم از این حضور احساس قدرت می یابند. مردم برای من نمی آیند، برای خودشان آمده اند چون خودشان را یافته اند و احساس عزت و قدرت می کنند. باید با مرد م رفتار صمیمی و دوستانه داشت.

وی خاطر نشان ساخت: نباید به احتمال یک تروریست، با مردم بد برخورد کرد، مردم همه اوج عاطفه هستند. احترام به مردم جدی است. در مراسم ها، تشریفات حق ندارد یک نفر را از سرجایی که نشسته بلند کند تا فرد مسوولی آنجا بنشیند. این حرکت این پیام را دارد که انگار آن فرد مسوول از تو مهمتر است. این توهین و بی احترامی به آن نفر است. اگر هم جمع چنین برداشتی نداشته باشند، او خودش چنین حسی پیدا می کند. باید از قبل برای نظم نشستن برنامه ریزی داشت.

دکتر احمدی نژاد گفت: فاصله زمانی بین جلسات را زیاد تر کنید. بگذارید مردمی که می خواهند با رییس جمهور صحبت کنند، با فراغت بیشتر حرف هایشان را بزنند این نباشد که به خاطر جلسه بعدی، پدر شهیدی که با امیدی جلو آمده، نتواند حرف هایش را بزند. بگذارید ارتباط رییس جمهور با مردم سرجایش باشد و حرف های مردم را گوش بدهد. از بدخواهان نترسید. آنها نمی توانند کاری بکنند. شما به خاطر بدخواه، ارتباط با مردم را خدشه دار نکنید. آنها اگر روزی هم اقدامی بکنند، مطمئن باشید دیگر برای همیشه ریشه خود را سوزانده اند.

دکتر احمدی نژاد یادآور شد: ما در این مرحله باید بتوانیم یک ارزیابی دقیق از کار مدیران داشته باشیم. بخش موفق و خلاق را تشویق کنیم و مدیرانی که از عهده وظایف خود برنیامده اند و ضعف داشته اند، در همان جریان سفر عزل خواهند شد. معاونین وزراء و مدیران قبل از سفر به استان ها بروند و پیگیر انجام کارها باشند. سرپرستی بانک های استان باید همراه ما باشند و یا نماینده تام الاختیاری بفرستند تا این مشکلات مردم در خصوص وام هایشان همان جا تصمیم گیری و حل و فصل شود.
 رییس جمهور تاکید کرد: من با کسی شوخی ندارم. اگر به این نتیجه برسیم مدیر کلی کوتاهی و قصور داشته و مسوول بالاتر هم توجهی نشان نداده از آن مدیر کل تا معاون وزیر همه را عزل می کنم. کارها نباید روی زمین بماند. کارها در دو بخش است، یکی بخش عمومی که در جلسه شورای اداری پیگیری خواهد شد و بخش دیگر کارهای تک تک مردم است که مهم باید پیگیری شود.
این طور فرض نشود که این مشکل یک نفر است، حال حل نشد، طوری نیست. باید با توان و ظرفیت های موجود برای حل مشکلات تک تک مردم که از دولت کمک خواسته اند، اقدام شود. جلسات شورای اداری که مخصوص پیگیری و تصمیمات امور اجرایی استان است، به صورت ویدیو کنفرانس، در همه استان ها پخش گردد، تا شوراهای اداری استان ها و مدیران هر استان از روند امور و طرح های اجرایی دیگر استان ها با خبر باشند. این برای استان های همجوار بسیار ضروری تر است.
دکتر احمدی نژاد مرحله دوم سفرهای استانی را با هدف حل و فصل کارها ذکر کرد و گفت: مرحله دوم سفرها با هدف حل و فصل کامل کارهاست، تصمیمات همان جا گرفته خواهد شد. طبق اصل 127، بسیاری از اختیارات ریاست جمهوری به همان مدیران استان ها واگذار می شود. دیگر نباید بهانه ای باشد که ما منتظر مصوبه شورای اقتصاد و شورای فلان بودیم. من شنیدم بعضی مدیران که استاندار هم بین شان بوده، مردمی که به رییس جمهور نامه نوشته اند و کارشان به آنها ارجاع شده است، با مردم بد برخورد کرده اند و با تهدید گفته اند: حالا به ریاست جمهوری نامه می فرستی؟! کارت انجام نمی شود! این مدیر که روح شجاعت و حق خواهی را در مردم می کشند و آنها را چنین تهدید کرده اند، باید عزل شود این بی حرمتی به مردم است.

دکتر احمدی نژاد تاکید کرد: همه برکات این سفرها مال حضور مردم است. مردم همه برای ما یکی هستند. هیچ کس از دایره جذب ما نباید خارج باشد، مگر خودش بخواهد. این مردم همه واسطه لطف خدا هستند. مدیران ما چرا از مدرم فاصله می گیرند. نباید آنها را از این که با مدیران خود سخن بگویند محروم کرد. دستگاههای دولتی حق ندارند با پلاکارد و غیره تبلیغ کنند. پول بیت المال را حق ندارند این گونه خرج کنند. گروه های مردمی خودشان می دانند. البته شما می توانید پرچم ایران دست مردم بدهید، اما عکس احمدی نژاد نباشد. اگر مردم خودشان آوردند، اشکالی ندارد. ما کار زیادی در پیش داریم. الان پانزده هزار میلیارد تومان کار عمرانی انجام می گیرد.
 
Share/Save/Bookmark
 
شهریار
۱۳۸۶-۰۹-۱۰ ۱۰:۰۴:۵۴
بخدا که کار درستی نمیکنی اگر مدیری احساس امنیت شغلی نکند و یا زن و بچه آن آرامش روحی و فکری نداشته باشند باور کنید که کار را بدرستی انجام نمی دهد و با تهدید کار انجام نمی شود و باید به مدیران فرصت داد و تشویق و تنبیه را در مقررات استخدام به همین منظور لحاظ کرده اند و تهدید کردن هیچ مبنای قانونی ندارد .
نکته:کشور را هر دم بیل نمی توان اداره کرد و در عصر مدرن این تهدیدها فایده ای ندارد ، جز بدبختی و بیچارگی مردم مخصوصا قشر ضعیف جامعه . والسلام . (45076)
 
۱۳۸۶-۰۹-۱۰ ۱۰:۳۶:۰۰
خدا حفظش كند . (45080)
 
۱۳۸۶-۰۹-۱۱ ۱۰:۳۰:۵۵
در عصر مدرنيته و پسا مدرنيته با روش هاي عصر حجر و دوران پارينه سنگي مديريت مي كنيم و از روي دانش كم و عمق سطحي تجربيات اسم آن را مديريت اسلامي و انقلابي مي گذاريم كاش كمي خردورزي بر كارها حاكم بود دوره اين شعارها گذشته و مديران پوپوليست و عوام فريب خدمتي به كشور و نظام نمي كنند (45246)
 
123
۱۳۸۶-۰۹-۱۰ ۱۰:۵۰:۲۹
خداقوت ،ان شاء الله عملی شود. (45081)
 
حامد
۱۳۸۶-۰۹-۱۰ ۱۰:۵۵:۲۳
آقای رئیس جمهور در آغاز سفرهای استانی \" 2 \" و صد البته تبلیغات برای \" انتخابات \" ریاست جمهوری آینده فرموده اند :

\" اگر به این نتیجه برسیم مدیر کلی کوتاهی و قصور داشته و مسوول بالاتر هم توجهی نشان نداده از آن مدیر کل تا معاون وزیر همه را عزل می کنم. کارها نباید روی زمین بماند. \"

1 - این بیانات بیشتر شباهت به \" وعده های انتخاباتی \" ایشان در دوره گذشته دارد . بیاد بیاورید \" لحن\" سخنان و فیافه مظلومانه \" تبلیغاتی \" ایشان را در صدا و سیما در کنار آقای حیدری مجری برنامه در خصوص \" موی سر و لباس \" دختران و زنان و احترام بمردم . ومقایسه کنید کلا\" وعده هایشان را با حال .
آیا واقعا سخنان ایشان در صدا و سیما . با سخنان بالا شباهت ندارد ؟

2 - با وجود دریافت میلیون ها \"عریضه ، شکوه ، شکایات و درد دل و... از مردم بینوا در سفرهای استانی \" 1 \" چطور ریاست محترم جمهور طی این دو سال و اندی هنوز به این نتیجه نرسیده اند که این نامه ها و کارهای رو زمین مانده نتیجه منطقی ، کوتاهی و قصور، ندانم کاری و بی اعتنائی به حقوق حقه مردم ، از طرف بسیاری از مدیران برگزیده دولت های پیشین و دولت نهم است ؟

3 - باتوجه به واقعیت ها ، انشاءالله در سفرهای استانی \" 2 \" . با دریافت عریضه های میلیونی دیگر. به حجم عظیم کارهای رو \" هوا \" مانده هم توجه خاص مبذول و نتایج لازم را کسب و تصمیمات مقتضی اتخاذ فرمایند .

4 - ... خواجه در فکر نقش ایوان است .
مابقی بماند برای دور دوم ریاست . (45084)
 
علی
۱۳۸۶-۰۹-۱۰ ۱۱:۰۱:۴۷
آقایان محترم اصلاح طلب ، لطفاً قبل از نقد و بررسی دولت نهم ، عنایت فرمایید و ببینید که چرا زبان پر مسامحه و عقل پر مسالمت شما تا کنون اینچنین بلیغ و بی پرده و با جسارت سخن نگفته بود . به جای اینکه 8 سال به فکر اصلاحات نظام ! همت می نهادید! ، به این امور (اصلاحات خود) می پرداختید ، نتیجه اش بهتر بود!
اگر هم دولت نهم به دروغ گویی و فرافکنی اقتصادی متهم شود شما قبل از آن به دروغ گویی و فرافکنی سیاسی و فرهنگی متهم بودید !
اگر دولت نهم به بی ثباتی و بی نظمی در اقتصاد متهم باشد شما قبل از آن به ریشه کنی سیاسی نظام متهم بودید! (45088)
 
۱۳۸۶-۰۹-۱۰ ۱۷:۳۵:۱۰
علی اقا
ترا بخدا بس کن هی اصلاح طلب و هی اصولگرا کردن را . برای رضای خدا بس کنید هنوز درس نگرفتیم .کدامیکی بی نقص عمل کرده ایم ؟ همه از دم کارمان ایراد دارد بهتر است به فکر مشترکات و رفع اشتباهات باشیم . (45155)
 
۱۳۸۶-۰۹-۱۰ ۱۱:۰۲:۴۷
;كدام مردم و مردمي كه ازگراني و تورم به تنگ آمده اند مسول بي چاره چه گناهي دارد وقتي توقعات در جمع مردم بالا مي رود و مسول هم توان انجام كاري نسنجيده ندارد كي بايستي بازخواست شود ؟ (45091)
 
۱۳۸۶-۰۹-۱۰ ۱۱:۲۶:۲۳
من شخصاً لذت میبرم از این سخنان
خدا به او حقش را بدهد که دارد میدهد (45094)
 
۱۳۸۶-۰۹-۱۰ ۱۱:۳۵:۵۳
آقاي عزيز مشكلات را به طور بنياني و ساختاري حل كنيد مسائل را اينگونه ساده فرض ننماييد مگر رييس جمهور چه مقدار وقت دارد كه در يك استان به ديدگاه مردم گوش دهد از كجا معلوم كه افرادي كه خواسته خود را بيان مي كنند واقعا نيازمند واقعي هستند.لطف كنيد از عوام فريبي دست برداريد تا كي مي خواهيم با اين شيوه مردم را فريب دهيم (45096)
 
۱۳۸۶-۰۹-۱۰ ۱۱:۴۲:۲۱
این حرفها در حرف خیلی قشنگ است . هر موقع بخشی از انها محقق شد جای امیدواری خواهد بود . از اول انقلاب همه خادم ملت بوده اند ولی کم تکبر و سو عملکرد ندیده ایم . نبود ارزشها نه تنها ما را خوشحال نمی کند بلکه باعث بروز بی انگیزگی و انواع بیماریهای روحی می گردد . ولی شعار بی عمل از انهم بدتر است .قطعا اقای رییس جمهور به ان چیزی که می گوید اعتقاد دارد و من هم اعتقاد دارم که دارد ولی محقق نمودن این باور ها از مجاری اصولی خود حرف اول و اخر را خواهد زد . و البته شعاردادن راحت است و اگر فشار هایی برای عدول از ان باور ها وارد شدند باید دید که چه خواهد شد (45097)
 
فراستی
۱۳۸۶-۰۹-۱۰ ۱۱:۵۲:۱۵
دو صد گفته چون نیم کردار نیست!
درود بر مردان مکتبی. (45098)
 
۱۳۸۶-۰۹-۱۰ ۱۲:۴۸:۵۸
خدا خیر و توفیق روز افزون به شما بدهد رئپس جمهور مردمی (45110)
 
ج م
۱۳۸۶-۰۹-۱۰ ۱۳:۰۸:۴۵
در روايات آمده است اگر نمي توانيد صبر داشته باشيد تصبر (وانمود كردن به داشتن صبر) كنيد. آقاي احمدي نژاد هم يا اين حركاتش عين حقيقت است و يا وانمود ميكند كه هردوي آنها شايسته و پسنديده است.
يا علي (45113)
 
۱۳۸۶-۰۹-۱۰ ۱۳:۳۶:۴۲
آقای احمدی نژاد .
کار ازاین حرفها گذشته . با لباس و قیافه مبدل سری به حوزه های اداری بزنید . ملاحظه خواهید فرمود . برای دریافت هر پاسخی باید ازکیسه خود هزینه کنی . والا دست خالی برخواهی گشت . (45118)
 
علی مسلکی
۱۳۸۶-۰۹-۱۰ ۱۵:۴۰:۱۴
به نام خدا
برخی از جامعه شناسان کشور معتقد هستند که سفرهای استانی هیات دولت به استان های کشور باعث تضعیف شدید سرمایه اجتماعی در کشور می شود. آنان معتفدند که دولت می تواندبه راحتی از طریق احزاب ونهاد مدنی با مطالبات و خواست های مردم آن هم به صورت دسته بندی شده آشنا شده و به آنها پاسخ دهد. دولت بهتر است به جای مواجهه با دوملیون نفر از مردم یک شهر از طریق نامه، با60 یا 70 حزب و نهاد مدنی که به تجمیع خواسته های مردم می پردازند، مواجه شود. بااین کاز دولت جامعه را به شدت اتمیزه کرده و از با مدنی و تشکل یافتگی جامعه می کاهد.آشنایان به علم جامعه شناسی می دانند که چه خطرات عظیمی با توده ای شدن جامعه، در انتظار یک جامعهاست. (45135)
 
هدایت اشتری لرکی
۱۳۸۶-۰۹-۱۳ ۰۷:۵۲:۴۲
آیا امکان دارد این واژه اتمیزه را برای من بی سواد به لاتین بنویسید.قطعا دانش شما این استطاعت را ندارد.آقاجان واژه AUTOMATISÉ یا AUTOMATIQUE را باهم مطالعه کنیم.این توضیحات از لغت نامه است که میتوانید در این لینک به آن دسترسی یابید http://www.granddictionnaire.com/btml/fra/r_motclef/index800_1.asp
لغتی که شما بکار بردید در جامعه شناسی کاربرد ندارد فقط در صنعت وسیستم های داده پردازی بکار میرود.تازه املای انهم را اشتباه نوشتید چون نوشتن این لغت به زبان فارسی اتوماتیزه است نه اتمیزه چون اتمیزه در شیمی وفیزیک وصنعت کاغذ وپزشکی کاربرد دارد و در جامعه شناسی خیر. ثانیا من تا حدودی به علم جامعه شناسی از منظر شما آشنایی دارم.سئوالم این است که کدام جامعه مورد نظر شماست.میدانید اگوست کنت خالق این ترم است این ترم را به انگلیسی تقدیم میکنم که کمی روی آن کار کنیدIt includes, as Auguste Comte creator of the term stated, the static and dynamic society. The area of the sociology has expanded, on the one hand, the global society to micro-groupes where its borders with the psychology is little trenches, on the other hand, the special sociologies of Economy, Labor , religion, knowledge, education, and so on. where it often interferes with a variety of disciplines. من نوعی آرزودارم که همه بتوانیم در تبادل اندیشه بدون جهت گیری ها حرکت کنیم. سربلند و موفق باشید. (45481)
 
۱۳۸۶-۰۹-۱۰ ۱۶:۰۹:۲۴
آقایان محترم اصلاح طلب ، لطفاً قبل از نقد و بررسی دولت نهم ، عنایت فرمایید و ببینید که چرا زبان پر مسامحه و عقل پر مسالمت شما تا کنون اینچنین بلیغ و بی پرده و با جسارت سخن نگفته بود . به جای اینکه 8 سال به فکر اصلاحات نظام ! همت می نهادید! ، به این امور (اصلاحات خود) می پرداختید ، نتیجه اش بهتر بود!
اگر هم دولت نهم به دروغ گویی و فرافکنی اقتصادی متهم شود شما قبل از آن به دروغ گویی و فرافکنی سیاسی و فرهنگی متهم بودید !
اگر دولت نهم به بی ثباتی و بی نظمی در اقتصاد متهم باشد شما قبل از آن به ریشه کنی سیاسی نظام متهم بودید


آهای ! مواظب باش . میدانی با این حرفها چه کسی را زیر سئوال میبری ؟ (45140)
 
۱۳۸۶-۰۹-۱۰ ۱۶:۱۲:۲۴
;كدام مردم و مردمي كه ازگراني و تورم به تنگ آمده اند مسول بي چاره چه گناهي دارد وقتي توقعات در جمع مردم بالا مي رود و مسول هم توان انجام كاري نسنجيده ندارد كي بايستي بازخواست شود ؟

باید مردم را بازخواست کرد و پدرشان را در آورد . بیچاره \" مسئول \" که مسئولیتی ندارد . (45141)
 
۱۳۸۶-۰۹-۱۰ ۱۶:۱۷:۴۵
دو صد گفته چون نیم کردار نیست!
درود بر مردان مکتبی.


حرفهای رئیس جمهور فرافکنی است . برای اینکه در آینده بگوید \" من نبودم .\" (45142)
 
حسین
۱۳۸۶-۰۹-۱۰ ۱۷:۳۸:۳۶
متاسفانه سفرهای استانی فقط توقعات مردم را بالا برده است . در استانی که یک خانواده پنج نفره برای دریافت وام پنج نامه به رئیس جمهور میدهند چه هدفی دارند ای کاش شما هم این نامه ها را می دیدید تا به توقعات مردم پی ببرید. پنجاه میلیون تومان وام برای خرید مسکن - ده میلیون تومان وام برای خرید خودرو- درخواست وام چند میلیونی بلاعوض و هزاران مورد مشابه . و در این مهلکه هر کسی زرنگ تر باشد به خواسته خود خواهد رسید (45156)
 
حسن
۱۳۸۶-۰۹-۱۰ ۱۹:۱۷:۰۳
شما از آمريکا چه جوري به اين نتايج رسيدي؟ (45175)
 
حسین
۱۳۸۶-۰۹-۱۲ ۱۰:۴۱:۳۲
عزیزم من چون از فیلتر شکن دائمی استفاده میکنم آی پی آمریکا رو بالا نشون میده (45332)
 
هدایت اشتری لرکی
۱۳۸۶-۰۹-۱۳ ۰۸:۰۶:۲۳
نباید کاری کنیم که توقعات مردم بالا برود.این جمله قصار از مرحوم محسن نوربخش رئیس کل بانک مرکزی وتوابع بود که در پاریس به زبان آوردند.منهم در آن جلسه بودم آن موقع همین حمیدرضای آصفی سفیر بود که بعد از جریان مساعدت در دزدی ازبانک سپه پاریس با همکاری سه پناهنده ایرانی به ایران برگشت ومدت هشت سال آزگار سخنگوی وزارتش بود و بعدا بدلیل سهو احمدی نژاد سفیر ایران شد در امارات.بگذریم.وقتی مرحوم اینرا تاکید فرمودند نتوانستم طاقت بیاورم پرسیدم جناب آقای نوربخش رفع نیازهای مردم که توسط قانون اساسی واهداف انقلاب اسلامی تضمین شده بالارفتن توقع آنها نیست.شما رئیس بزرگترین قطب مالی وبانکی کشوری هستید که همین مردم بدون توقع نردبان صعود شما شدند انصاف نیست که اینگونه خط وخط بازی میکنید.جناب مرحوم از سفیر پرسید این آقا کی هستند خودم جواب دادم این آقا در دایره شما جایی ندارد. ایشان خارج از گروه شماست. بگذریم.حالا برگردیم به فرمایش این حسین آقای گل وبلبل که دوباره همان حرف مرحوم را تکرار وهمان خاطره را برای من زنده کرد.آقاجان تا مردم حقشان را ندانند توقع هم ندارند.هر موقع مردم حق وحقوق قانونی خودرا شناختند طبعا متوقع هم میشوند.احمدی نژاد حق مردم را به آنها تبیین میکند همین.قانون هم تضمین میکند همین.اینکه جاروجنجال نمی خواهد.موفق باشید (45483)
 
۱۳۸۶-۰۹-۱۰ ۱۷:۳۹:۴۴
این سخنان یه هیچ وجه انتخاباتی نبوده و همانطور هم که دیدی این سخنان به خواست نهاد ریاست جمهوری از صداوسیما پخش نشد پخش می دادندچون مخصوص استانداران بود (45157)
 
تهراني
۱۳۸۶-۰۹-۱۰ ۱۷:۴۲:۵۵
چه جالب بعد از دو سال كه از تغيير همه وزرا - مديران و مسئولين ميگذره و اونهمه قول و وعده داده شده دوباره دور دوم وعده ها با كوبيدن مديران خودي شروع شده ! آدم ياد همون مثل خودمون مي افته كه :

عجب مرد هنرمندي
خودت گويي خودت خندي (45158)
 
مهدی
۱۳۸۶-۰۹-۱۰ ۲۰:۳۶:۲۵
طرح های از پیش شکست خورده فقط با توبیخ مقامات بالاتر ماست مالی میشوند و خود را در محضر مردم تبرئه میکنند اما اقای احمدی نژاد محضر خدا را جه میگویی فکر میکنی خدا هم جناحی فکر میکند و فقط خدای رحیم شماست من مدعیم که خداوند شما را برای بی ابرو کردن بعضیها که ما ضعیفان دستمان به انها نمیرسد فرستاده است از این بابت خوشحللم (45182)
 
مهدی
۱۳۸۶-۰۹-۱۰ ۲۰:۵۳:۵۹
این حرفها دیگد تکراری شده است وبه ان عادت کرده ایم.شما جواب وعده های انتخاباتی خود رابدهید ودوباره فیلم ان را نگاه کنید (45186)
 
عبداللهی
۱۳۸۶-۰۹-۱۰ ۲۱:۰۷:۲۳
انشا الله این دولت با قدرت به سفرها ادامه دهد تا این اصلاح طلب ها که حتی یک سفر هم نرفتند خون دل بخورند .در ضمن این قیمت مسکن و تورم هم با ادامه یافتن سفرها درست می شود و این خواست مخالفان دولت نهم است که سفر نشود تا تورم و مسکن درست نشود . (45188)
 
۱۳۸۶-۰۹-۱۰ ۲۱:۵۴:۱۱
خدا را شكر كه شما در قوه قضائيه حق دخالت نداريد نه به خاطر اينكه درقوه اين كارها است بلكه به اين خاطر كه طبع كار در اين قوه طوري است كه عموما يكي راضي و ديگري ناراضي است و اگر ناراضيان پيش شما ميامدند كليه كاركنان قوه مرخص بودند (45194)
 
حامد
۱۳۸۶-۰۹-۱۰ ۲۲:۴۳:۱۸
گفته بودی که شوم مست و دو بوست بدهم
وعده از حد بشد و ما نه دو دیدیم و نه یک! (45204)
 
پیر دیر
۱۳۸۶-۰۹-۱۱ ۰۸:۲۳:۳۸
توجه برادران عزیزی که فکر می کنند این حرفها جدید است را به این نکته جلب می کنم که تمام روسای جمهور و مقامات مملکت در صحبت های خود با نیروهای محافظ و تشریفات از اینگونه صحبت ها دارند . مشکل اینجاست که بلد نبودند و نیستند که ای حرفها را خبری کنند و از خبر موضوع برای تبلیغات برای خود استفاده کنند . هنر آقای احمدی نژاد به این است که همین توصیه های خصوصی خود را هم خبری و بهره برداری می کند . اینکه در دل آقایان چه می گذرد یا چه می گذشت و آیا واقعا به این توصیه ها اعتقاد دارند یا داشتند را خدا عالم است . (45225)
 
۱۳۸۶-۰۹-۱۱ ۱۲:۱۱:۳۱
آدم چار شاخ میماند که در این ممالک توسعه یافته که مردم آن در رفاه وآسایش هستند وهمه خلایق بیمه مادام العمر هستند ونرخ بیکاری کم است وتورم در حد یک درصد است آیا رئیس جمهورش راه میافتد دور مملکت ودوچرخه وعروسک میدهد به بچه های روستاییش ، همه ما بیاد داریم آنشب که آقای احمدی نژاد بدور دوم راه پیدا کرد ودر شبکه دو مصاحبه داشت و هنگامی که آقای حیدری از ایشان پرسید در صورت انتخاب شما ، وضعیت تورم ونرخ بهره بانکی چه خواهد شد آقای دکتر از مردم خواست که صدایش را ضبط کنند ودر صورت عدم تحقق این وعده از ایشان باز خواست نمایند وسپس فرمودند که نرخ تورم ظرف شش ماه پس از انتخاب ایشان یکرقمی ونرخ بهره بانکی هم یکسال بعد یکرقمی خواهد شد.
آخه پدر جان این وعده های الکی تا کی دو سال است که همش وعده ووعید وکمر مردم زیر بار بدبختی خم ، من به طرفداران آقای دکتر میگم واقعاٌ شما این وعده ها را نشنیده اید یا به شما وعده دیگر داده اند (45252)
 
۱۳۸۶-۰۹-۱۱ ۱۲:۲۴:۳۱
اين توصيه ها را از امام علي هم نقل ميكنند،نكند دولت عدالت محور او هم......؟.يا شايد اينها......؟
بابا اصلآ بياين اين دو بيتي دكتر باستاني را با هم بخونيم:
ديشب كه نسيم پيش گلها بوده است
از يك يكشان بند قبا بگشوده است
نرگس،تو مگو كجا وكي؟ بيهوده است
دامان تو هم به شبنمي آلودهاست. (45255)
 
۱۳۸۶-۰۹-۱۱ ۱۴:۲۷:۲۸
دکتر محمود احمدی نژاد خدا قوت بیشتری دهدت
سفرهای استانی موجب تقویت ارتباط وآشنایی بیش از بیش مسئولین با مردم و ملت می شود
وضع فعلی جامعه ما ناشی از دور شدن مسئولان از مردم است و فقط موقع انتخابات یادی از این این قشر می شده است
حال که فردی از جنس مردم به میان آنها آمده اینهمه سنگ اندازی می شود
در پیشگاه خدا باید پاسخگو باشیم (45267)
 
لوک
۱۳۸۶-۰۹-۱۱ ۱۶:۱۹:۴۳
خدا وکیلی خوب شعار داده
آیا کار مملکت با نشستن و ایستادن حل میشود؟ آیا رای امانت نبود که به شماها دادیم و بعد پشیمان شدیم .

خدا افراد عهد شکن را دوست ندارد بخصوص کسانی که ادعای خداشناسی دارند به دنبال جمع آوری ثروت برای نزدیکان خود هستند انشاالله عواقبش را خواهند دید. (45272)
 
مهدی
۱۳۸۶-۰۹-۱۱ ۱۸:۱۷:۰۸
دکتر کمتر حرف بزن وبیشتر کار کن در ضمن با افراد باتجربه مشورت کن! (45284)
 
حسین
۱۳۸۶-۰۹-۱۱ ۲۱:۳۳:۳۵
ای کاش رئیس جمهور محترم می فرمودند با کسانی که با سو ء استفاده از سخنان ایشان دنبال قانون شکنی و توهین و زیاده خواهی هستند چه برخوردی می کردند. در خواست عاقلانه و منطقی یقینا پاسخ منطقی دارد. (45299)
 
قادری
۱۳۸۶-۰۹-۱۲ ۱۰:۱۶:۳۶
آقا راه درست این است که سوار بنز چند میلیونی شوید توی کاخ لم بدید بچه ها سالی سه بار سفر خارجی بروند یک مدیر با همه کم وکاستیها 15سال با مدیریت حال کند مردم کیلو چند اند احمدی نژاد هم شد رییس جمهور آدم یک لا قبا که هیچ مافیا هم پشت سرش نیست به چه درد میخورد . مدیر میکشد یا نمیکشد از نظر سیاسی درست نیست عوض بشود مدیر با مردم هر جوری رفتار کرد عقل سیاسی بازی میگوید از جاش تکان نخورد (45327)
 
هدایت اشتری لرکی
۱۳۸۶-۰۹-۱۳ ۰۸:۰۹:۳۴
خواندن مطالب این قادری عزیز تمام خستگی راه را ازم برد.خدا حفظت کند (45484)
 
جوان ایرانی
۱۳۸۶-۰۹-۱۴ ۰۰:۵۵:۴۴
اقای دکتر .خسته نباشید میدونید مشکل مخالفاتون چیه؟البته تقصیری هم ندارن عادت کردن به دیدن ریس جمهورشون تو لباس سفارشیه 20ملیونی عادت کردن به دیدن ریس جمهورشون هر چند روزی تو یه کشور عادت کردن به اینکه ناموسشون جرات نداشته باشه با اسایش تو خیابون بره عادت کردن که ریس جمهورشون با هواپیمای اختصاصی سفر کنه عادت کردن که .... مگه نه (45633)
 
۱۳۸۶-۰۹-۱۴ ۰۹:۴۹:۰۲
آقاي رئس جمهور اگر واقعا با كسي شوخي نداريد

سري هم به وزارت راه وشركتها تابعه اعم از دريائي وريلي وجادهاي وهوائي بزنيد

سري به ادارات كل راه وشركتهاي تابعه

سن مديران را ارزيابي كنيد
بودجه آنان

پروژه هاي آنها و شخص وزير ومعاونان ايشان را

با انصاف آخه مگه خوتان حمل ونقلي نيستيد اين بي توجهي به سيستمهاي حمل ونقل يه چيزي بالاتر از شوخيه

واقعا بي خبريد نمي دانم اگه خواستي شايد ما بتوانيم خبرهاي جالبي به شما بدهيم تا ديگر حرفهاي ماتوجيه نشود

باز هم بگوئيد با كسي شوخي ندارم ..........باز ؟! (45663)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
 
 
امروز
ديروز
هفته
 
 
 
 
 
امروز
ديروز
هفته