نظر منتشر شده
۵۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 446534
سقف دریافتی مدیران بیشتر شد؛
۱۴ برابر حداقل حقوق سقف دریافتی مدیران از اول سال ۹۶
بخش اقتصادی الف، 29 بهمن 95
تاریخ انتشار : جمعه ۲۹ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۳۵
رئیس کمیسیون تلفیق برنامه ششم توسعه مجلس درباره اصلاح حقوق مدیران و مقامات در برنامه ششم گفت: بر اساس ماده ۲۸ ، همه مقامات کشوری و حتی کارکنان دولت نمی توانند از اول فروردین سال ۱۳۹۶ به بعد بیش از ۱۴ برابر حداقل حقوق دریافت کنند.

حمیدرضا حاجی بابایی با حضور در برنامه "تیتر امشب" شبکه خبر در باره انطباق این برنامه با سیاست های اقتصاد مقاومتی گفت: این تطابق در مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی و همچنین در مجمع تشخیص مصلحت نظام بررسی شد و جز چند مورد، بقیه مطابق بود.

وی با اشاره به اینکه این موارد را در جلسه آینده این کمیسیون بررسی می کنیم، ادامه داد: بر اساس بررسی های مرکز پژوهش های اسلامی، در 70 درصد سیاست های برنامه ششم درباره اقتصاد مقاومتی به طور مستقیم ماده و مصوبه داریم و بقیه این برنامه هم در راستای سیاست های اقتصاد مقاومتی است.

حاجی بابایی اضافه کرد: از 24 مورد سیاست های اقتصاد مقاومتی درباره 22 مورد مصوبه داریم و در 2 مورد هم کلیاتی وجود دارد.

وی افزود: بیش از 95 درصد برنامه ششم توسعه به صورت مستقیم و در مسیر سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی نوشته شده است و این موضوع را مجمع تشخیص مصلحت نظام و مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی بررسی کردند.

رئیس کمیسیون تلفیق برنامه ششم توسعه با اشاره به اینکه برنامه ششم توسعه 144 ماده دارد، گفت: هر کدام از این موارد بندهای گوناگونی دارد که مجمع تشخیص در گزارش خود به مجلس شورای اسلامی 14 مورد عدم مغایرت اعلام کرده بود که برخی از آن ها به یک بند بر می گشت. 

حاجی بابایی افزود: شورای نگهبان 38 مورد به برنامه ششم توسعه ایراد گرفت که از این تعداد 14 مورد به مصوبات کمیسیون و 6 مورد به لایحه دولت بر می گشت و بقیه هم به ابهام و اشاره بود.

وی با مقایسه برنامه ششم توسعه با دیگر برنامه های توسعه گفت: برنامه پنجم که در دولت دهم نوشته شد 235 ماده داشت که شورای نگهبان به آن 109 اشکال وارد کرد.

حاجی بابایی با اشاره به اینکه برنامه چهارم در دولت هشتم ارائه شد ادامه داد : این برنامه 161 ماده دارد و شورای نگهبان 114 ایراد به آن گرفت.

وی افزود: برنامه ششم توسعه با محوریت مجلس شورای اسلامی نوشته شد که 135 ماده دارد و شورای نگهبان 38 ایراد به آن وارد کرد .

حاجی بابایی تاکید کرد: برنامه ششم توسعه، دقیق ، مطابق با سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی و قانون اساسی و مطابق با شرع نوشته شده است.

وی گفت: 97 درصد مصوبات کمیسیون تلفیق درباره برنامه ششم توسعه در صحن مجلس شورای اسلامی تصویب شد.

رئیس کمیسیون تلفیق برنامه ششم توسعه درباره ایراداتی که مجمع تشخیص مصلحت نظام به برنام ششم توسعه وارد کرده است، گفت: شورای نگهبان می تواند بر مصوبات مجلس نظارت و مغایرت آن با قانون اساسی و شرع را اعلام کند و اگر مجمع تشخیص مصلحت نظام بخواهد ایرادی بگیرد باید ایرادات را به شورای نگهبان ارسال کند و این شورا درباره آن نظر دهد و سپس مجلس آن را بررسی کند.

حاجی بابایی درباره ایراد مجمع تشخیص مصلحت نظام به سن بازنشستگی بانوان و راننده ها و همسان سازی حقوق بازنشستگان هم گفت: نظر مجمع به گذاشتن شرایط سنی مثلاً 50 سال برای بانوان بود.

وی ادامه داد: باید به گونه ای عمل کنیم که بازنشستگان با شرایط مشابه حقوق عادلانه و مشابه دریافت کنند و حداکثر اختلاف حقوق بازنشستگان با زمان کارمندی شان 10 درصد باشد امّا مجمع تشخیص نظام به 10 درصد ایراد گرفت و گفت برای دولت بار مالی دارد.

حاجی بابایی در ادامه گفت: دولت را مکلف کردیم در مدت 5 سال مبلغ 120 هزار میلیارد تومان بدهی اش را به سازمان تأمین اجتماعی پرداخت کند و از این منبع برای همسان سازی حقوق استفاده شود.

وی افزود: مصوب کردیم برای ایجاد رونق اقتصادی باید 770 هزار میلیارد تومان در سال سرمایه گذاری کنیم که 65 میلیارد دلار معادل 199 هزار میلیارد تومان از آن را باید از محل سرمایه گذاری های خارجی تأمین کنیم.

حاجی بابایی درباره اصلاح حقوق مدیران و مقامات با اشاره به اینکه حقوق های نجومی در کشور کولاک کرد، گفت: بر اساس ماده 28 ، همه مقامات کشوری و حتی کارکنان دولت نمی توانند از اول فروردین سال 1396 به بعد بیش از 14 برابر حداقل حقوق ، دریافت کنند.

رئیس کمیسیون تلفیق برنامه ششم توسعه با بیان اینکه سخت ترین فشارها بر این ماده اعمال شد و افرادی خواهان حقوق بیشتر هستند، افزود: البته دولت می تواند به شاغلان مناطق عملیاتی ، مرزی و مناطق محروم تا 30 درصد به این حقوق اضافه کند.

حاجی بابایی ادامه داد: برای کسانی که تخصص خاص دارند این 30 درصد به 60 درصد افزایش یافت یعنی شورای حقوق و دستمزد می تواند تا 60 درصد به حقوق متخصصان اضافه کند .

وی گفت: سامانه ای تعریف شده است که همه به آن دسترسی دارند و میزان حقوق ها و دلایل آن را رصد می کنند . 

حاجی بابایی با بیان اینکه کسانی بودند که یک میلیارد تومان پاداش پایان خدمت دریافت کردند، افزود: بر اساس برنامه ششم توسعه پاداش پایان خدمت هم نمی تواند از 14 برابر حداقل حقوق بیشتر باشد. 

وی درباره ترکیب شورای پول و اعتبار هم گفت: در این باره در برنامه پنجم توسعه مصوبه داشتیم و شورای نگهبان به آن ایراد گرفت و مجمع تشخیص مصوب کرد امّا چون برای 5 سال بود ، اکنون منقضی شده است. 

حاجی بابایی با بیان اینکه می خواهیم شورای پول و اعتبار از حالت دولتی خارج شود، افزود: شورای نگهبان به آن ایراد گرفت که با اصرار مجلس شورای اسلامی این مصوبه برای بررسی به مجمع تشخیص مصلحت نظام برای تصمیم گیری نهایی ارسال خواهد شد.

وی درباره اعلام دارایی مقامات و مسئولان هم گفت: بر اساس مصوبه برنامه ششم توسعه ، نمایندگان ، معاونان وزرا ، استانداران ، مدیران کل و فرمانداران را هم به مقاماتی که باید دارایی آن ها قبل و بعد از سمت شان بررسی شود اضافه کردیم و برای کسانی که اموال خود را معرفی نمی کنند مجازات های درجه 6 قانون مجازات اسلامی را در نظر گرفتیم .

رئیس کمیسیون تلفیق برنامه ششم توسعه درباره پزشکان شاغل در دستگاه های دولتی نیز گفت: پزشکانی که در دستگاه های دولتی کار می کنند نباید در مطب خصوصی خود کار کنند و برای این منظور دولت به صورت تعرفه خاص درآمدهایی را در اختیار آنان قرار می دهد تا دچار ضرر و زیان نشوند. 

حاجی بابایی افزود: بهداشت و درمان و نوع نگاه به سلامت مردم از پر چالش ترین مسایل در مجلس شورای اسلامی بود.

رئیس کمیسیون تلفیق برنامه ششم توسعه گفت: این برنامه موضوع محور است و برای 22 مشکل اجتماعی، بسته هایی نوشته شده که ضمانت اجرای آن ماده 142 است که بر اساس آن اگر کسی این برنامه را اجرا نکند باید پاسخگو باشد اما برنامه های پنج ساله قبلی این گونه نبود. 

حاجی بابایی در بخش دیگری از سخنان خود افزود: هوشمندسازی مدارس نیازمند هزینه است و وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات مکلف شد همه مدارس شهرهای زیر 20 هزار نفر و حاشیه شهرها را با هماهنگی وزارت آموزش و پرورش در طول 5 سال هوشمند سازی کنند. 

وی درباره مصوبه اختصاص یک درصد از درآمد نفت و گاز به حمل و نقل ریلی علاوه بر بودجه هم گفت: شورای نگهبان به کلمه "فاینانس" در این مصوبه ایراد گرفت که آن را حذف کردیم و ایراد برطرف شد.
کلمات کلیدی : سقف دریافتی مدیران
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۲۹ ۲۰:۴۳:۳۳
دریافت 15میلیون در ماه در برابر هیچ کار (4166642) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۵-۱۱-۳۰ ۰۹:۰۳:۱۳
سقف کارانه پزشکان چقدر است؟ جواب: سقف ندارد.
مالیات یک دندانپزشک چقدر است؟ جواب : تقریبا به اندازه یک کارمند. (4166985) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۳۰ ۱۰:۳۰:۰۸
پزشک جان آدم را نجات میدهد
مدیران جان مردم میگیرند و بیت المال را می بلعند (4167077) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۳۰ ۰۹:۲۳:۱۳
دوباره رفتن سرجای اول.نقطه سر خط!!! (4167005) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۳۰ ۱۰:۲۴:۲۴
بهتر هست که مدیران هم براساس عملکرد خودشان حقوق بگیرند ، مثلا میزان سودآوری شرکت ، میزان پیشرفت و عملکرد مالی .

حقوق باید براساس شایستگی باشد وگرنه اینکه هرکسی مدیر باشد و شرکتی را با زیان اداره کند که هنر نیست !!! (4167063) (alef-3)
 
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۳۰ ۱۳:۰۳:۴۶
اون 14 برابر باید برای مدیری باشد کع کاراییش حد اقل چند برابردیک فرد معمولی باشد چیزی که کمار در مدیران دیده می شود (4167279) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۲۹ ۲۰:۴۸:۰۷
نمونه مدیریت هایی که بخاطرش میلیونی حقوق میگیرن
خاموشی اهواز
زندگی در گل و لای خوزستان
ویلانی سیل زدگان
اقتصاد بحران زده کشور
نابودی تولید
رکورد زنی بیکاری
آمار وحشتناک طلاق اعتیاد و سن ازدواج
تحقیر مردم
و......
کاش این مدیران را نداشتیم (4166649) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۳۰ ۰۹:۴۰:۴۶
دریافت کنندگان این حقوقها بدانند
ما که مالیات میدهیم و از بیت المال حق داریم راضی به پرداخت حتی دو ویا سه برابری هم نیستیم و بدانند که حلال نمیکنیم
بدانید که گرفتن این حقوقها مصداق لقمه های حرام برای خودتان و اهل وعیالتان میباشد (4167023) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۲۹ ۲۰:۵۵:۲۹
۱۴ برابر؟؟؟؟!!!! چه خبره؟ مگه مدیران توی این ۳۸ سال چه گلی به سر این ملت زدند؟؟!! معیار این تعیین سقف ها چیه؟؟؟!!!! (4166653) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۵-۱۱-۳۰ ۰۹:۰۴:۴۳
یعنی یه نفر که در حد کشوری مدیریت میکنه نباید اندازه یک پزشک عمومی دانشگاه آزادی درامد داشته باشه؟ (4166988) (alef-11)
 
امین
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۳۰ ۱۲:۵۶:۰۱
پزشک با جان سروکار داره
اگرم کارش خوب نباشه بازارشم انچنان گرم نیست
اما مدیر مجموعه ضرر ده که اوصلا مدیر قابل رویت نیست که اصلاااااا کجاست
دیگه چه پولی؟ (4167261) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۳۰ ۱۰:۳۸:۱۰
کاش به این 14 برابر راضی می شدند. دهها مزایای دیگر بر این روسای محترم(نه مدیران که اگر مدیریتی بود الان وضع کشور طور دیگری بود.) مترتب است که از آن بهره مند می شوند و خوش به حالشانم می گردد
. (4167092) (alef-3)
 
۱۳۹۵-۱۱-۲۹ ۲۱:۰۵:۲۵
سلام
میفهمید چکار می کنید؟
14 برابر میدونید یعنی چی؟
حاجی بابایی در جبهه مردمی انقلاب هستی؟ با این جبهه که شما توشی که تا 14 برابر بردید بالا.
موفق باشید. (4166663) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۲۹ ۲۱:۰۷:۵۰
یعنی در زمان حضرت امیرالمومنین ع هم استانداران 14 برابر مردم از بیت المال برمی داشتند؟؟؟؟ (4166669) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۲۹ ۲۱:۱۸:۲۴
من لیسانس کارگر 900بگیرم
رفیقم که با پارتی لیسانس گرفت با پارتی استاسخدام شد و الان مدیر یه ادارس باید14 میلیون حقوق بگیره
بخدا طلمه وحرام حقوقش (4166678) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۵-۱۱-۳۰ ۰۹:۰۵:۳۵
میرفتی رشته پزشکی میخوندی. (4166989) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۳۰ ۱۰:۳۱:۱۶
نه باید منم دممو به یکی گره میزدم و یک عمر پول مفت و حرام می خوردم (4167079) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۲۹ ۲۱:۱۹:۴۸
براي من باز نشسته كه ١.٥ميليون حقوق ميگيرم حقوق ١٥ميليوني مصوب مجلس ودولت نجومي محسوب ميشود مگر اينكه حداقل حقوق باز نشسته را لا اقل به ٥ميليون برسانند (4166679) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۳۰ ۲۲:۱۸:۲۶
تازه گفتن هماهنگی حقوق بازنشیتگان بار مالی داره انگار متوجه نبستند حقوق کم توی این دوره و زمانه چه به سر خانواده های ما آورده (4167899) (alef-11)
 
۱۳۹۵-۱۱-۲۹ ۲۱:۴۷:۲۳
ای کاش کمی هم مردم را بحساب می اوردید .تا کمتر شرمنده خانواده شوند.البته ان 14برابر فقط خالص حقوق میباشد وسایر پرداخت در فیشها بلامانع میباشد.قراربود باینجابرسیم .مردم یک ومدیران فامیلی 14 (4166720) (alef-13)
 
الف ر
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۲۹ ۲۲:۳۰:۰۰
براي از بين بردن اختلاف نا عادلانه حقوق باز نشستگان ميگن بار مالي داره آنزمان براي كارمندان شاغل افزايش ميدادند نميگفتند بار مالي داره بعد از درست يك ماه بازنشسته شدنم حقوق همكاران هم رده ام 35 در صد افزايش يافت به اين ميگن عدالت !!! حتما هم دنيا منتظر مديريت عدالت محور شما است چه جوري تو كشورشون عدالت اجرا كنند بر تون نخوره حرف حق تلخ خيلي ايمان ميخاد اين اعتراض را بشنوه حداقل عصبي نشه (4166751) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۲۹ ۲۲:۴۱:۰۵
مگر کسی اینقدر هم می گیرد؟ من کارمند شرکت نفت هستم، این حقوق ها را کجا می دهند؟! (4166761) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۳۰ ۱۱:۵۴:۲۷
این حقوق ها فقط در تهران داده میشه جای دیگه خبری نیست (4167193) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۲۹ ۲۳:۱۷:۵۳
یکی از مشکلات که از سقف دریافتی مهمتره تعداد مدیران کشوره که کنترل نمیشه تعداد کارکنان دولت هم خیلی زیاده که فشارش رو گرده مردمه (4166791) (alef-11)
 
م.م
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۲۹ ۲۳:۳۰:۴۵
دو برابر مورد قبول هست اما 14 برابر اصلا (4166801) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۲۹ ۲۳:۳۱:۳۹
آخه کجای 14 برابر کمه جناب!!! به مرگ گرفتین که به تب راضی بشیم! (4166803) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۲۹ ۲۳:۳۱:۵۸
حالا کاشکی بازدهی هم بود...آدم میگفت 100 برابر بگیرید
خوب این همه کارمند و حقوق بگیر...آخرش هیچ...یک باران میاد..میشه سیل...بعد تابستون باز کم آبی داریم...اصلا سیکل معیوب هست (4166804) (alef-11)
 
دکترِ مملکت!
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۲۹ ۲۳:۵۹:۱۰
درباره اینکه حداکثر حقوق نمیتواند بیش از 14 برابر حداقل حقوق باشد سوال بنده این است که آیا این شامل مجموع همه دریافتی های یک شخص از صندوقهای دولتی میشود؟ آیا مجدد راهی پیدا نمیکنند که دور بزنند قانون را؟ (4166834) (alef-11)
 
بازنشسته
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۳۰ ۰۰:۵۵:۴۳
با این مصوبه که حقوق مدیران را 14 برابر حداقل دستمزد تعیین کرد ، سال آینده حداقل دستمزد را دو میلیون تومان تعیین می کنند و حقوقهای بیشتر از دو میلیون را افزایش نمی دهند ، نتیجه حقوق مدیران 28 میلیون میشود و بقیه کارمندا و کارگران حدود همان 2 تا 3 میلیون باقی می مانند (4166857) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۳۰ ۰۱:۰۲:۳۷
کاش واقعا واقعا همین 14 برابر را بگیرند. نوش جانشان. اما اعداد و رقم ها خیلی بالاتر از این حرفاست. (4166860) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۳۰ ۰۸:۰۱:۳۲
اى بابا زياد اعتراض نكنيد وگرنه همين را هم كه اطلاع ميدهند ديگر نخواند گفت (4166926) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۳۰ ۰۸:۴۱:۱۴
این مبلغ برای غیر پزشکهاست .
پزشکها که شامل این قانون نمیشن وبه مدد لابی های مافیایی همچنان بطور نامحدودمی تازن ومی نازن !!! (4166956) (alef-11)
 
۱۳۹۵-۱۱-۳۰ ۰۸:۴۸:۳۶
چرا؟؟؟برای چی ؟؟؟ خیلی تفاوت وجود داره ؟؟ (4166967) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۳۰ ۰۹:۳۳:۱۳
این یعنی خیانت به بیت المال نتیجه این خیانت را خواهید دید (4167012) (alef-11)
 
United States
۱۳۹۵-۱۱-۳۰ ۱۰:۱۴:۵۲
الان اونا خیلی ترسیدن (4167050) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۳۰ ۱۱:۱۴:۵۸
اگر عقل داشته باشن از عواقب آه مظلوم و لقمه حرام می ترسند (4167140) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۳۰ ۰۹:۳۸:۱۴
خدا رو شکر که یک راهکار قانونی برای دریافت حقوق های نجومی پیدا شد. (4167018) (alef-11)
 
رضا
Germany
۱۳۹۵-۱۱-۳۰ ۰۹:۴۰:۰۱
خدایا این عدالت نیست هفتصد هزارتومن حقوق کارگری به کجا میرسه .
چرااین دولت مردان فقط به فکرخودشونن تاقشر ضعیف جامعه.
خدایا فقط خودت به دادمون برس زندگی شده عذاب واس ماقشر ضعیف..... (4167021) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۳۰ ۱۰:۳۳:۳۷
دولت شده دولت مدیران و پزشکان (4167086) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۳۰ ۱۰:۴۱:۰۵
مدیرانی با این همه مدیریت و تدبیر .فکر کنم بازهم کمه، بهشون ظلم میشه.پول توجیبی بچه هاشون نمیشه .اینها چنان مدیریت کردن که باید تو تاریخ ثبت بشه. (4167095) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۳۰ ۱۲:۴۳:۰۱
یعنی باور کنیم که مدیران خودی وعزیز دردانه های دولتی هم به این سقف حقوق قانعند یا فقط خوش باوری وپاک کردن صورت مسئله است (4167240) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۳۰ ۱۳:۳۸:۳۴
دولتی که فقط جوابگوی قشر پزشکان است، کجای دنیا فاصله حقوق کارگر و پزشک ۷۰ برابر است (4167326) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۳۰ ۱۴:۰۵:۳۷
باید پزشکان هم شامل این قانون شوند و استثنائی در کار نباشد. (4167355) (alef-3)
 
Romania
۱۳۹۵-۱۱-۳۰ ۱۴:۳۸:۲۴
خودشون می برند و خودشون هم می دوزند. قبلا که حداکثر حقوق ها 7 برابر بود چنگی به دل نمی زد، هر چند که اگر دولت تدبیر و امید 4 سال دیگر بر مسند قدرت باشد حداقل درافتی مدیرا 28 برابر می شه! (4167395) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۳۰ ۱۷:۳۷:۰۱
فعلا که حاجی بابایی وزیر دولت مهرورزی فرمودند (4167627) (alef-3)
 
بشیر
Romania
۱۳۹۵-۱۱-۳۰ ۱۶:۰۹:۴۳
بر اساس کدام منطق و استلال منطقی به نتیجه 14 برابر رسیده اند لطفا معیارها را برای افکار عمومی تبین نمایید . (4167507) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۳۰ ۱۶:۳۵:۲۷
اگر مدیر کارامدی باشد این مقدار مناسب و کمی هم کم است. چرا که همین فرد لایق میتواند به بخش حصوصی برود و دوبرابر این مقدار را دربیاورد. (4167544) (alef-3)
 
رضا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۳۰ ۱۶:۵۱:۲۲
این اقای حاج بابایی در حال زدن ریشه دولت است کسی هم جلوش نمیگیرد همین ادبیاتی که به کار برده نشانه عدم صداقت ایشان است (4167571) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۳۰ ۲۰:۱۵:۲۴
عدالت یعنی حقوق ۷۰ میلیونی در برابر ۸۰۰ هزار تومانی (4167783) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۳۰ ۲۰:۱۶:۴۲
پزشکان قشری محروم هستند حقشان بیشتر از ۷۰ میلیون است (4167784) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۰۱ ۰۸:۵۴:۴۵
هر چند برابر می گیرید بگیرید (4168178) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۰۱ ۰۹:۲۱:۲۸
حقوق باید بر اساس میزان سود آوری و ارزش ویژه ای باشد که مدیر برای شرکت یا سازمان ایجاد میکند و بر اساس ارزیابی عملکرد کمی آنان از جنبه های مالی و سود آوری ملاک محاسبه و ارزیابی قرار گیرد (4168196) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
امروز
ديروز
هفته
 
 
 
 
 
 
امروز
ديروز
هفته