نظر منتشر شده
۵
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 455166
حقوق بازنشستگی من درسال جدید
بخش تعاملی الف - امیررصا فرهی
تاریخ انتشار : شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۲۴


سایت خبری ایلنا در تاریخ پانزدهم اسفند خبری منتشر نمود مبنی براینکه حداقل سبد معیشت خانواده سه ونیم نفره کارگری در سال نودو شش مبلغ دومیلیون وچهارصدوهشتادو نه هزار تومان میباشد که این امر پس از کش وقوس فراوان بین دولت وکارفرما وجامعه کارگری به تایید دولت رسید.

حال بدون توجه به اینکه چه مقدار از جامعه کارگری این حقوق  حداقل را دریافت خواهد نمود موضوع مورد توجه من(  بازنشسته ارتش با شرایط جانبازی مدت جبهه ومدرک لیسانس وحقوقی برابر دومیلیون سیصد هزار تومان) حداقل سبد و مبلغ ان است که موضوع معیشت،کارگر، بازنشسته وکارمند نمیشناسد وبرابر همین سبد من با داشتن دو فرزند وهمسر (خانواده چهار نفره) درصورتیکه در سال 96 ده درصد افزایش حقوق داشته باشم اتوماتیک از فروردین ماه به زیر حداقل سبد معیشت (فقر) پرتاب خواهم شد.

کما اینکه این حداقل حقوق کفاف زندگی در شآن خانواده یک کارگر یا بازنشسته ارتش را نمی دهد لذا ضمن تشکر از سایت محترم الف بابت  فراهم آوردن امکان نشر این مطلب، جا دارد ازتمام مدیران کشور بابت به وجود آمدن چنین وضعی تشکر نمایم وخواهش کنم مبادا خود را در وضع موجود مقصر فرض نموده ویا خاطرشان مکدر گردد تا بتوانند تعطیلات نوروزی خوبی داشته باشند.
کلمات کلیدی : امیررصا فرهی
 
Romania
۱۳۹۵-۱۲-۲۸ ۱۲:۱۳:۴۴
جناب فرهی عزیز ، شما خیالت صد درصد راحت باشه آقایان اصلا به این موضوع فکر نمیکنند چه برسد که خاطر مکدر کنند (4209080) (alef-11)
 
اکبر
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۳۰ ۰۸:۱۶:۳۷
سلام آقایان باز نشسته ها را چوب خشک شده می پندارند با این تفکر شما چه انتظاری از آنها دارید و دعا کنید.................... (4211235) (alef-11)
 
مهمان
Romania
۱۳۹۶-۰۱-۰۲ ۱۵:۲۵:۱۲
برادر عزیز
تا زمانی که مدیریت علمی مبتنی بر لیاقت و کاردانی در محافل تصمیم گیر و تصمیم ساز کشور حاکم نباشد وضعیت روز به روز بدتر خواهد شد. با آزمایش و خطای تجربی و به کار گیری افرادی که فقط تعهد به حفظ منافع باندی و حزبی و جناحی خود دارند ، برای این ملت فرجی حاصل نخواهد شد (4213933) (alef-13)
 
یک باز نشستکی سباهی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۰۵ ۰۰:۴۵:۰۱
سلام به جای من و شما نمایندگان محترم مجلس و دولت مردان و حاکمان کشور می گیرند؟ نگران هم نباش انها فعلا در فکر خودشان هستند ؟ و رییس دولت هم در فکر رای اوری خود می باشد ؟ اقای روحانی انتظار نداشته باشید چه مردم بار دیگر به تو رای به دهد برای این که واقعا در فکر مردم نبودید؟ (4216560) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۰۷ ۰۱:۰۷:۱۹
با سلام آیا میدانید حقوق دریافتی بنده هنگام استخدمم در سال55 برابر 1000 دلاربود وحقوق بازنشستگی من امروز بعداز گذشت 40 سال و 30 سال هم خدمت برابر 500دلاراست ؟ شما محاسبه کنید مبلغ آبرفته را........... البته بدون یارانه که آنهم هم دوسالی است که قطع شده (4219166) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
امروز
ديروز
هفته
 
 
 
 
 
 
امروز
ديروز
هفته