نظر منتشر شده
۳
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 141840
ارز دانشجویی تعیین تکلیف شد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۰ ساعت ۱۶:۲۵
معاون بورس و امور دانشجويان خارج سازمان امور دانشجويان وزارت علوم گفت: دانشجويان ايراني خارج از كشور طبق مقررات ارزي بانك مركزي كه در سايت اداره كل امور بورس وزارت علوم اعلام شده است مي‌توانند ارز دانشجويي دريافت كنند.

حسن مسلمي نائيني در خصوص نحوه دريافت ارز براي دانشجويان ايراني خارج از كشور، اظهار كرد: دانشجويان پس از ثبت نام در نشاني الكترونيكي http://nesha.msrt.ir و تعيين بانك مي‌توانند به صورت اينترنتي از زمان دريافت ارز خود مطلع شوند كه در اين زمينه به دانشجويان و خانواده‌هاي آنها تاكيد مي‌شود كه بر اساس زمان تعيين شده به وزارت علوم مراجعه كنند و زودتر از آن پيگير نشوند.

وي با بيان اينكه وزارت علوم در زمينه اعطاي ارز، روزانه به ۲۵۰ نفر خدمات ارائه مي‌كند، تصريح كرد: براين اساس به ترتيب اولويت ثبت‌نام، به دانشجويان ارز ارائه مي‌شود.

معاون بورس سازمان امور دانشجويان در خاتمه به ايسنا اظهار كرد: دانشجوياني كه به صورت پاره وقت تحصيل مي كنند، به ميزان روزهايي كه در خارج از كشور هستند مي‌توانند از ارز دانشجويي استفاده كنند
Share/Save/Bookmark
 
سید مجتبی میرسهیل
۱۳۹۰-۱۱-۱۱ ۱۶:۵۷:۱۳
دم خروس را باور کنیم یا ....؟ من دانشجوی مقطع دکتری در خارج از کشور هستم. دیروز با مدارک مورد نیاز به وزارت علوم رفتم که نامه معرفی به بانک دریافت کنم که گفتند از طریق سایت ثبت نام کنید تا تعیین وقت شود.
این کار را در تاریخ 9/11/90 انجام دادم. وقتی که برای زمان مراجعه تعیین شد 21 خرداد سال 91 می باشد. یعنی حدود 6 ماه دیگر!!!!!!!!!!!!!!!!
نمی دانیم وعده مسئولین بانک مرکزی مبنی بر تامین ارز دانشجویان را باور کنم یا وعده سر خرمن 6 ماه بعد را؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
در صورت نیاز اسناد و مدارک مربوطه قابل ارائه خواهد بود. (635155) (moderator22)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۱۱ ۱۷:۴۶:۵۰
لطفا برید یک سر به این سایت بزنید اصلا به روز نشده فقط جهت اطلاع جمع کردن برای موارد غیر ارزیه و دوره فوق لیسانس به بالا بگید سایت به روز کنند و برای دانشجویان کارشناسی و.. هم جا بگزارند و مشخص تر در مورد ارز حرف بزنند این سایت مال قبل از دوران شورش ارزیه (635218) (moderator22)
 
masoud
۱۳۹۰-۱۱-۱۱ ۱۷:۵۲:۴۲
سلام بگن نمیخوام ارز بدیم بهتره/من دو دانشجو دارم به من زمانی که اعلام کردن برای گرفتن ارز اردیبهشت وخرداد سال91 است خوب ازاد خریدن غیره قانونی محسوب میشه دولتی هم تو نوبتم طبق روال قانونی در سایت مدارک ارائه دادم الان چه کنم بگم درس نخونید تا نوبت ما بشه والا این کار ها برا مردم ایجاد دردسر می کنه . (635223) (moderator22)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.