توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 145441
نتایج شمارش آرا + گرایش سیاسی منتخبین
تاریخ انتشار : شنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۰ ساعت ۰۸:۳۹
به گزارش خبرنگاران جهان، آخرین نتایج اعلام شده در حوزه های انتخابیه سراسر کشور بدین شرح است:

آذربایجان شرقی
ورزقان - اللهوردی دهقان (جبهه متحد اصولگرایان)
ملکان - شهروز افخمی (جبهه متحد اصولگرایان)
هشترود و چاراویماق- غلامحسین شیری (جبهه متحد اصولگرایان)
سراب و مهربان - مهناز بهمنی
بناب - حجت‌الاسلام محمد باقری‌بناب
بستان آباد - غلامرضا نوری

آذربایجان غربی
سلماس: علی اکبر آقایی

اردبیل
گرمی - میرقسمت موسوی (جبهه متحد اصولگرایان)
اردبیل و نیر - منصورحقیقت پور (جبهه متحد اصولگرایان)
پارس‌آباد و بیله‌سوار - حجت‌الاسلام حبیب برومند
مشگین‌شهر - یونس اسدی
خلخال و کوثر - جلیل جعفری‌بنه خلخال

ایلام
دهلران، آبدانان و دره شهر - علی محمد احمدی و دوست محمدی (دور دوم)
ایلام - شوهانی، قنبری و همتی و علیمحمدی(دور دوم)

اصفهان
کاشان و آران و بیدگل - عباسعلی منصوری

بوشهر
بوشهر، گناوه و دیلم - عبدالکریم جمیری (جبهه متحد اصولگرایان)
دشتستان - سید‌مهدی موسوی‌نژاد (جبهه متحد اصولگرایان)
کنگان، دیر و جم ‌- شیخ موسی احمدی (جبهه متحد اصولگرایان)
دشتی و تنگستان - سید محمدمهدی پورفاطمی(اصلاح طلب)

شهرستان های استان تهران
پاکدشت - فرهاد بشیری (جبهه متحد اصولگرایان)
دماوند و فیروزکوه - شاهرخ رامین

چهارمحال و بختیاری
شهرکرد- سید سعید زمانیان (جبهه متحد اصولگرایان)
اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار - علی یوسف‌پور
بروجن - امیرعباس سلطانی

خراسان جنوبی
بیرجند و درمیان - محمد باقر عبادی راهی
قائنات - جواد هروی
نهبندان و سربیشه- مراد هاشمزهی
فردوس، طبس، سرایان و بشرویه - محمد علی عبدالله‌زاده (جبهه متحد اصولگرایان)

خراسان رضوی
چناران و طرقبه‌ - محمد دهقان (جبهه متحد اصولگرایان)
گناباد - حجت‌الاسلام محمد رجایی‬ (جبهه متحد اصولگرایان)
تربت حیدریه - ابوالقاسم خسروی
درگز - حسین محمدزاده (جبهه متحد اصولگرایان)
کاشمر - محمدرضا اسماعیل نیا

خراسان شمالی
بجنورد - موسی الرضا ثروتی و قاسم جعفری (جبهه متحد اصولگرایان)
شیروان - عبدالرضا عزیزی
اسفراین - هادی قوامی (جبهه متحد اصولگرایان)
فاروج - هادی شوشتری

خوزستان
ماهشهر، امیدیه و هندیجان - حبیب آقاجری (جبهه متحد اصولگرایان)
شوش - سید راضی نوری (جبهه متحد اصولگرایان)
اندیمشک - صیدعیسی دارایی
شوشتر- سادات ابراهیمی

سمنان
سمنان و مهدیشهر -جواد خسروی
شاهرود -کاظم جلالی (جبهه متحد اصولگرایان)
دامغان - عبدالرحمان رستمیان
گرمسار و آرادان - غلام‏رضا کاتب

فارس
نی ریز و استهبان - محمد سقایی (جبهه متحد اصولگرایان)
لامرد و مهر- سید موسی موسوی (جبهه متحد اصولگرایان)
داراب و زرین دشت - نبی الله احمدی (جبهه متحد اصولگرایان)
خرامه، سروستان و کوار - داریوش اسماعیلی
پاسارگاد، ارسنجان و مرودشت - محمد مهدی برومندی
آباده، بوانات و خرمبید - علی اصغرعزیزخانی و رحیم زارع به دور دوم رفتند
لارستان، خنج و گراش - جمشید جعفرپور (جبهه متحد اصولگرایان)
جهرم - محمد رضا رضایی کوچی (جبهه متحد اصولگرایان)
اقلید - الیاس طاهری (جبهه متحد اصولگرایان)
سپیدان - عنایت الله هاشمی (جبهه متحد اصولگرایان)
رستم و ممسنی - نوذر شفیعی
کازرون - شاهین محمد صادقی (جبهه متحد اصولگرایان)

کرمانشاه
اسلام آبادغرب - علی جلیلیان
سنقر - محمدابراهیم محبی (جبهه متحد اصولگرایان)
قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب - فتح الله حسینی (جبهه متحد اصولگرایان)

گلستان
علی‎آبادکتول - رحمت‎الله نوروزی (جبهه متحد اصولگرایان)
گنبدکاووس - سلیمان عباسی (جبهه متحد اصولگرایان)
رامیان و آزادشهر - رضا صابری
کردکوی - محمدجواد نظری‎مهر
مینودشت و کلاله - عبدالکریم رجبی

گیلان
آستارا - صفر نعیمی‌زر
فومن - ناصر عاشوری
لنگرود - مهرداد لاهوتی

لرستان
سلسله و دلفان - حجت الله خدائی سوری (جبهه متحد اصولگرایان)
کوهدشت - الهیار ملکشاهی
الیگودرز - محمد تقی توکلی
ازنا و دورود - عباس قائد رحمت و حسین گودرزی به دور دوم رفتند
پلدختر - سید حمیدرضا کاظمی و علی کائیدی به دور دوم رفتند

مازندران
بابل - علی اکبر ناصری (جبهه متحد اصولگرایان) و حسین نیاز‌آذری

مرکزی
اراک و کمیجان و خنداب ‌- محمد حسن آصفری و عباس رجایی (جبهه متحد اصولگرایان)
شازند - قاسم عزیزی (جبهه متحد اصولگرایان)
دلیجان و محلات - علیرضا سلیمی (جبهه متحد اصولگرایان)
ساوه و زرندیه - شهلا میرگلو بیات
خمین - محمد ابراهیم رضایی (جبهه متحد اصولگرایان)
تفرش، آشتیان و فراهان - کاظم سپاسی (جبهه متحد اصولگرایان)

هرمزگان
جاسک و سیریک -سید عبدالکریم هاشمی (جبهه متحد اصولگرایان)
جزایر هرمز، لارک و ابوموسی - ابوالقاسم جراره

همدان
رزن - عطا‌الله سلطانی‌صبور
اسدآباد - بهروز نعمتی
نهاوند - مهدی سنایی(با اختلاف تنها ۱۵۱ رای)
کبودراهنگ و بهار - عیسی جعفری‌

یزد
اردکان - محمدرضا تابش
ابرکوه، بافق، بهاباد، خاتم و مهریز - کاظم فرهمند و دخیل عباس زارع زاده مهریزی به دور دوم رفتند.
Share/Save/Bookmark
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.